top of page

İhtiyacınıza Uygun Kutu ile Sosyal Medyada Yükselişe Geçin 

Herkesin sosyal medya iletişimine yönelik ihtiyaçları farklı. Tüm ihtiyaçlara uygun çözümler ise KutuSM’de saklı. Haydi, bugün ilk adımı atın.

Bronz Kutu

 ₺2000/Ay

Platformumuzun en uygun fiyatlı sosyal medya yönetim kutusu olan Bronz Kutu, özellikle yüksek frekanslı sosyal medya iletişim frekansına sahip olmayan firmalar için oldukça ideal. Bronz Kutu, dört sosyal medya kanalında iletişim imkanı sunarken, aylık 12 adet post üretimini ve bunların paylaşımını içeriyor. 

Gümüş Kutu

 ₺2500/Ay

Sevilen sosyal medya paketlerimizden olan Gümüş Kutu, sosyal medyada kararında konuşmayı seven firmalar için biçilmiş kaftan. Aylık 16 adet post üretimini ve bunların paylaşımını içeren kutumuz, profesyonel sosyal medya reklam yönetimi de sunuyor.

Altın Kutu 

₺3000/Ay

Ağırlıklı olarak orta ve sık seviyede sosyal medya iletişim frekansına sahip olan firmaların tercih ettiği Altın Kutu, aylık 16 adet görsel, 2 adet hareketli post üretimini ve bunların paylaşımını içeriyor. Uzmanlarımız, Altın Kutu kapsamında kullanıcılarımıza profesyonel sosyal medya reklam yönetimi de sunuyor. 

Daha fazlası mı lazım?

İhtiyacınız, kutularımızın kapsamından daha fazlasına denk geliyorsa endişelenmeyin. KutuSM’de herkese uygun bir çözüm var. Hemen bizimle iletişim geçerek ihtiyacınızı bize anlatın. Size en uygun çözümü sunalım, işlerinize katkı sağlayalım.

Sosyal Medyanın Gücü ile İşinizi Büyütün

bottom of page