top of page

Herkes için Profesyonel Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Markalar ile uzmanları bir araya getiriyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyatlar karşılığında.

image (36).png

Sosyal Medya
İletişimi

Sosyal medya hizmeti almak isteyen ancak bu hizmete ayıracak bütçesi sınırlı olanlar için ideal bir çözüm sunuyoruz. KutuSM’nin deneyimli uzmanlarından oldukça uygun fiyatlar karşılığında işletmenizi ileriye taşıyacak sosyal medya hizmetini alabilirsiniz. 

 

Sunduğumuz hizmet ile sosyal medyada hedeflerinize uygun iletişim çalışmaları yürütebilir, böylece hem satış hem de imaj anlamında işletmenizi güçlendirebilirsiniz. Uzmanlarımız, iletişim çalışmalarınızda görev almaya hazır.

image (20).png

Reklam Yönetimi

Sosyal medyada sadece iyi içerik üretmek yetmez. Aynı zamanda bu içerikleri reklam ile desteklemek gerekir. Reklam uzmanlarımız, kurgulayacakları güçlü reklamlar ve yürütecekleri düzenli optimizasyon çalışmaları ile hedef kitlenize uygun bütçeler karşılığında ulaşmanızı sağlayacak.

 

KutuSM’de yüzlerce reklam uzmanı, sizinle tanışmaya hazır. Onlar bütçenizi bütçeleri olarak görüyor, her kuruşunuzun size katkı sağlaması için çalışıyor. Reklam yönetiminizi emin ellere teslim etmek için şimdi ilk adımı atın.

image (23).png

Gelir Ortaklığı

KutuSM, işletmelere olduğu gibi uzmanlara da katkı sunuyor. Sosyal medya uzmanları ile gelir ortaklığı mantığında çalışıyor, kazancımızı onlarla paylaşıyoruz. Böylece sosyal medya uzmanları için yeni bir gelir kaynağı yaratıyoruz.

 

Sunduğumuz gelir modeli ile uzmanlar para kazanırken, firmalar ise uzmanlarımızın yetkinliğinden faydalanma imkanına sahip oluyor. Herkesin kazandığı bu sistem, sosyal medya yönetiminde gereksiz, yüksek bütçelerin önüne geçiyor, kaliteli hizmeti ise ön plana çıkarıyor.

image (40).png

Online Eğitimler

Aramıza katılmak için bir işletme veya sosyal medya uzmanı olmak zorunda değilsiniz. Burada herkese yer var. Sosyal medya uzmanlığına ilgi duyanlar için düzenli olarak ücretsiz, online eğitimler düzenliyoruz. 

 

Sosyal medya eğitimlerimiz ile dileyen herkese yeni ve yükselişte olan bir meslek edinme imkanı sunuyoruz. Üstelik iş garantili. Eğitimlerimizden başarıyla mezun olan uzmanlarımız, platformumuzda çalışma fırsatını ediniyor. 

image (41).png

Bugün aramıza katılın!

Çapa 1
bottom of page